Plastmont Bureš, s.r.o.

Plastmont Bureš, s.r.o.

Drenáže a chráničky


Drenážní trubky KORUDRAIN

drenáže drenáže drenáže

Drenážní trubky s vysokou mechanickou i chemickou odolností a malou hmotností. Vyrábějí se z polyethylénu nebo polypropylénu. Výborné vlastnosti těchto materiálů zaručují trubkám vysokou pevnost a odolnost proti nárazu při zachování dobré flexibility smotku i za nízkých teplot. Dodávají se v kotoučích. Vlnovcová konstrukce zajišťuje vysokou ohebnost trubek. To přináší značné výhody při pokládání a také při požadavku malého poloměru ohybu.

Drenážní trubky dodáváme v různých barvách. Základní barva je žlutá a černá. Poloha, tvar a velikost vstupních otvorů rovnoměrně rozložených po obvodu trubky zaručuje malý odpor při pohlcování vody a rovněž optimální odtok. Umístění otvorů v údolních vln vytváří jejich dodatečnou ochranu.

Trubky jsou vyráběny v normalizačních průměrech:

DN 50, 65, 80, 100, 125, 160 a 200 mm.

Trubky bez otvorů jsou používány jako ochranné trubky pro vodiče uložené v zemi, instalační šachty u domovních přípojek, k odvádění vody z rybníků ap. Příslušenství zahrnuje všechny potřebné díly, které zaručují bezproblémové pokládání: spojka, zátka, koleno 90˚, 45˚, odbočka 45˚, T-kus, redukce a drenážní výpusť. Jako příslušenství drenážních systémů nabízíme kontrolní a čistící šachty DN 300 podle DIN 4095.

Vícevrstvé drenážní trubky

drenáže Tyto trubky mají hladkou vnitřní vrstvu, což umožňuje bezproblémový odtok vody, a robustně vrapovanou venkovní vrstvu, která snáší velké statické a dynamické zatížení. Tato technologie výroby zaručuje také podélnou tuhost trubky, což je velkou předností při pokládání těchto rour. Díky malé hmotnosti je bezproblémová i manipulace s celými paletami na staveništi.

Z PEHD se vyrábějí jako částečně průsakové s vtokovými otvory pod úhlem 220˚, jako víceúčelové s 85% uzavřeného průřezu a plnoprůsakové s rovnoměrně rozloženými vtokovými otvory po celém obvodu. Optimální jímání vody je dosaženo vertikálními zářezy na nejmenším venkovním obvodu trubky. Částečně (TS) a plnoprůsakové (VS) roury jsou dodávány s pískotěsnými hrdly. Víceúčelové (MZ) mají uvnitř hrdla vložen těsnící kroužek a spoj je pak vodotěsný.

Dodávány jsou v dimensích DN 80, 100, 150, 200, 250, 300, 350 v 6m tyčích na paletách.

Příslušenství: spojka, koleno 45˚ a 90˚, víčko, odbočka, výpusť, T-kus.

Víceúčelové drenážní trubky - typ "F"

drenážeJsou jednovrstvé drenážní trubky v PVC - U s natvarovaným hrdlem ve tvaru podkovy. Spodní hladká část zajišťuje snadný odtok. Dodávány jsou jako víceúčelové - MZ nebo průsakové TS v dimensích DN 80, 100, 150, 200 v 6m tyčích na paletách.

Příslušenství: spojka, koleno 45˚ a 90˚, víčko, odbočka, výpusť, T-kus.

Kabelové ochranné trubky KORUFLEX a KORUHARD

ochranné trubky ochranné trubky ochranné trubky

Používají se pro ochranu zemních silno a slaboproudých kabelů sdělovacích, zabezpečovacích, ovládacích, jakož i ostatních kabelů všeho druhu, a to zejména v průmyslové výstavbě, silničních a dálničních stavbách, při tunelové výstavbě, při stavbě železničních tratí, letišť, elektráren, energetických sítí. Uložení je možné v jedné či použitím rozpěrek ve více vrstvách nad sebou i vedle sebe. U kabelových chrániček KORUHARD je vnitřní i vnější vrstva z PEHD. Kabelové chráničky v tyčích jsou paletovány v 6m délce se spojkou. Jiné délky jsou na požádání možné.

Dodávány jsou v dimenzích DN 50, 63, 75, 90, 110, 125, 160, 175, a 200m.

Kabelové chráničky KORUFLEX dodávané v rolích se vyrábí s vrchní vrapovanou vrstvou z PEHD a vnitřní elastickou vrstvou z PELD. S touto vnitřní vrstvou je možno dosáhnout velké ohebnosti i při malých poloměrech ohybu. Standardní délka v kotouči je 50m. Jiné délky jsou na požádání možné. Součástí chráničky je struna pro jednodušší protahování kabelů.

Dodávány jsou v dimenzích DN 40, 50, 63, 75, 90, 110, 125, 160, a 175mm.

Příslušenství: spojka, těsnící kroužek, koleno 45˚ a 90˚, zátka, rozpěrka Korubest a Koruwell.

příslušenstvíSystémovým doplňkem ke chráničkám jsou kabelové plastové šachty Hofit a Bőhm DN 600-1000, jednodílné nebo vícedílné. Nacházejí uplatnění při výstavbě veřejných osvětlení, signalizačních zařízení a telekomunikací, letišť, dálnic i železničních koridorů atd. Používají se jako rezerva optických kabelů a spojek, k uložení rozbočovačů kabelů, zafukování optických kabelů do chrániček, při změnách směrů a vybočení kabelových tras, k uložení měřicích systémů atd.Plastmont Bureš, s.r.o.

velkoobchod

VODA - KANALIZACE
686 03 Staré Město

 

Drenáže a chráničky :   Bohm